درباره ما

About us

شرکت پالایش نفت اطلس جهان دیزل در سال 1362 در منطقه صنعتی مورچه خورت اصفهان با تولید انواع مشتقات نفتی تأسیس گردید. با توجه به تقاضای بالا و ظرفیت محدود، در راستای ارتقا ء فناوری در فرآیندهای تولید محصولات نفتی و پاسخگویی به نیازمندی های بازار داخلی و بین المللی، این شرکت با گسترش تجهیزات و نصب خطوط تولید جدید یکی از پیشرفته ترین پالایشگاه های بخش خصوصی این صنعت در کشور و منطقه را با ظرفیت تولید سالیانه 200،000 تن انواع مشتقات نفتی، راه اندازی نموده است.
شرکت پالایش نفت اطلس جهان دیزل با استفاده از تکنولوژی های جدید فرآیند و تجربیات متخصصین خبره صنعت نفت، در حوزه های فنی و مهندسی، آزمایشگاهی، تحقیق، توسعه، فروش و بازرگانی بین الملل موفق به تولید گریدهای به روز و با کیفیت بالای انواع هیدرو کربن های سبک و سنگین، انواع بالا برنده اکتان سوخت، انواع پارارفین صنعتی و انواع واکس صنعتی گردیده است.
شرکت پالایش نفت اطلس جهان دیزل در طی بیش از سه دهه فعالیت تولیدی محصولات استراتژیک خود همواره توانسته است تا در جهت توسعه محصولات خود همگام با تمامی استاندارد های بین المللی تولید، مدیریت و تضمین کیفی گام های بلندی در زمینه صادرات فرآورده های نفتی بر دارد. این شرکت دارای یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های فنی می باشد که آمادگی ارائه خدمات به بخش دولتی و خصوصی فعال در صنعت نفت و پتروشیمی را داراست.
استقرار پالایشگاه شرکت در منطقه صنعتی موچه خورت استان اصفهان و سهولت دسترسی به پالایشگاه های اصفهان، شازند اراک و تهران در استان های همجوار از طریق شبکه اصلی حمل و نقل جاده ای امکانی ویژه جهت همکاری های فنی و تجاری را برای این شرکت فراهم نموده است. قرار گرفتن در مسیر ترانزیت و کریدورهای بزرگ حمل و نقل جاده ای کشور در تامین بهینه مواد اولیه، صادرات و فروش محصولات نقش بسزایی داشته و از دیگر مزایای ویژه این پالایشگاه محسوب می گردد.
شرکت پالایش نفت اطلس جهان دیزل در کنار تامین بازارهای داخلی با حضور فعال در بازارهای منطقه به ویژه کشورهای ترکیه، عراق، افغانستان و کشورهای حوزه خلیج فارس سهم بازار رو به رشدی را داشته و این شرکت را قادر ساخته تا با حضور در بازارهای کشورهای فرا منطقه ای افق نوینی از خلاقیت، نوآوری و افتخار را رقم بزند.

تماس باما

دفتر مرکزی: تهران - خیابان ولیعصر (عج) - خیابان توانیر شمالی - کوچه گیتا - پلاک 4 - طبقه سوم

تلفن : 02188776162  

فکس: 02188195039

ایمیل: info@atlasjahan.com

تمامی حقوق سایت متعلق به شرکت اطلس جهاد دیزل می باشد | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه